facebook
rabaciki za adresiki

Lista produktów danego producenta PEROVE RESHENIE

To producent kosmetyków rosyjskich, pod tą marką dostępne są następujące serie: Babuszka Agafia, Bania Agafii i Trawy, i Zioła Agafii.

 Kosmetyki z serii Bania Agafii zostały  stworzone według znanych syberyjskich receptur, opartych na wieloletniej tradycji bani, czyli odpowiednika sauny, łaźni. Rosjanie dzięki tego rodzaju praktykom na długo zachowują zdrowie i witalność. Specjaliści opracowali kosmetyki idealne do stosowania w saunie (bani). Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów – wszystkie na bazie tylko naturalnych składników. Kosmetyki serii Bania Agafii  zawierają w 100% naturalne olejki eteryczne, ekstrakty i napary, które zapewniają wspaniałe zapachy i doznania. Środki antycellulitowe i odchudzające do ciała z serii Bania Agafii wspomagają odchudzanie i walkę a cellulitem.

Seria kosmetyków Receptury Babuszki Agafii-  znana uzdrowicielka Agafia Ermakova od dzieciństwa poznawała dobroczynne działanie syberyjskich ziół. Stosowane przez nią receptury były przekazywane i doskonalone z pokolenia na pokolenie. Stosowane zestawy ziół oraz receptury Agafii oparte są o wieloletnie doświadczenie, a ich wyjątkowe właściwości lecznicze zadziwiają współczesnych kosmetologów.

 Linia kosmetyków Receptury Babuszki Agafii została stworzona w oparciu o wypróbowane przez wieki syberyjskie receptury zielarskie. Każdy z produktów zawiera wiele ekstraktów i olei pochodzących z roślin zbieranych w nieskazitelnych i czystych ekologicznie obszarów Syberii, lub z ekologicznych upraw prowadzonych, w oparciu o bardzo rygorystyczne wymagania, w tychże rejonach.

 Dobór przepisów Babuszki Agafii wykorzystanych do stworzenia receptur kosmetyków tej serii został dokonany w oparciu o przeprowadzone badania ich skuteczności.

Moje ulubione kosmetyki z serii Bania Agafii to masło muszkatołowe o cudownym zapachu i syberyskie szampony, i balsamy do włosów Babuszki Agafii :). 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. 

Więcej
na stronę
Pokazywanie 1 - 12 z 64 produktów