facebook
rabaciki za adresiki

Lista produktów danego producenta SYLVECO

SYLVECO jest marką tworzącą wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Wyróżniającym składnikiem produktów tej marki jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy – substancje aktywne o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie bezpieczne. . Celem firmy jest dbałość o naturę i naturalne piękno, stąd na każdym etapie produkcji położony jest ogromny nacisk na ekologiczne rozwiązania, a kosmetyki są tworzone w oparciu o wyselekcjonowane surowce roślinne tak, by w naturalny sposób przywracały skórze równowagę.

Kosmetyki Sylveco cieszą się bardzo pozytywną opinią, ja osobiście gorąco je polecam, moi "ulubieńcy" z Sylveco to preparaty do demakijażu ( mleczko, żele i płyn micelarny) i doskonałe kremy z betuliną.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Firmę SYLVECO założył w 1992 r. Stanisław Piela. Dzięki innowacyjnie opracowanej technologii izolacji i oczyszczania triterpenów z kory brzozy uzyskano niespotykanie wysoką czystość związków w konkurencyjnej cenie. Triterpeny (betulina, kwas betulinowy, kwas oleanolowy, kwas ursolowy, amyryna, lupeol) stanowią aktywny surowiec do produkcji preparatów o działaniu regenerującym i pielęgnacyjnym.

Więcej
na stronę
Pokazywanie 1 - 12 z 35 produktów