facebook
rabaciki za adresiki

Lista produktów danego producenta NATURA SIBERICA

Marka NATURA SIBERICA została stworzona w 2007 roku. Jest to pierwsza firma kosmetyków naturalnych w Rosji, której kosmetyki organiczne wykonywane są z dzikich ziół i roślin z Syberii. Czystość formuł jest gwarantowana przez europejskie certyfikaty ECOCERT i ICEA. Przy tworzeniu linii kosmetyków naturalnych, specjaliści Natura Siberica postanowili odwołać się do zasobów naturalnych Syberii oraz Dalekiego Wschodu, gdzie rezerwaty przyrody z ich unikalną florą pozostały dziewicze. 

Zalety kosmetyków NATURA SIBERICA

  • Wysoka aktywność dzikich roślin z Syberii i Dalekiego Wschodu
  • Nowoczesne preparaty o najwyższej zawartości składników roślinnych nie spotykanych w innych częściach świata i w inny produktów!
  • Jakość jest potwierdzona przez znak ECOCERT oraz ICEA dla kosmetyków organicznych

Zapraszam do zapoznania się ofertą. 

Natura Siberica zdobyła wiele międzynarodowych nagród, a wśród nich:


  •         Najlepsze „zielone” kosmetyki, Cosmoprof 2012 w Bolonii, we Włoszech

  •         Najlepsze produkty ekologiczne dla matek i dzieci 2013, Londyn, Wielka Brytania

  •         Najlepszy produkt roku 2013 wg Allure Rosji, 2013

  •         Zwycięzca w kategorii "Najlepszy Produkt Do Pielęgnacji Twarzy” przyznane przez Beauty Challenger Awards na targach Beyond Beauty w Paryżu.

 


Konsumenci doceniają markę Natura Siberica i jej ekologiczne podejście, wydajność i jakość. Sądząc po liczbie wyznawców marki, która rośnie z każdym rokiem, firma jest na dobrej drodze. Ostatnio zostały otworzone sklepy w Tokio, Yokogama i Hong Kongu. Produkty NATURA SIBERICA są bardzo popularne w Anglii, Niemczech, Francji, Chinach i wielu innych krajach.

Więcej
na stronę
Pokazywanie 13 - 18 z 18 produktów